Kā izvēlēties

Ja Jūs jau zināt, kuras šķirnes vai augu grupas vēlaties audzēt, ierakstiet lapas augšdaļā, kreisajā pusē esošajā meklētāja lodziņā šķirnes vai grupas nosaukumu un nospiediet zaļo bultiņu. Izvēlieties vēlamo augu no atrastajiem un nospiediet uz fotogrāfijas vai nosaukuma. Atvērsies lapa ar meklētā auga attēlu un īsu aprakstu. Nospiežot podziņu „Pirkt” vai „Rezervēt”, Jūs pievienosiet izvēlēto šķirni pirkuma grozam.

Ja vēl īsti nezināt, ko vēlaties, apskatiet augu attēlus un aprakstus. Lapas kreisajā malā ir pelēka izvēļņu rinda ar augu grupām. Nospiediet uz interesējošās grupas, un Jums atvērsies pašreizējā piedāvājuma klāsts. Uzspiežot uz attēla vai nosaukuma, atvērsies auga apraksts. Kas iepatīkas, pie tā spiediet podziņu „Pirkt” vai „Rezervēt” – veidosies vēlmju saraksts pirkuma grozā. Apskatot pirkuma grozu, varēsiet mainīt stādu skaitu vai izdzēst kādus izvēlētos augus, ja būsiet pārdomājuši.

Rožu stādu izvēli var atvieglot kārtošanas iespējas. Nospiežot izvēlni „Rožu stādi”, virs rožu attēliem redzēsiet daudzas podziņas ar rožu grupu nosaukumiem. Katrā grupā ir apvienotas rozes ar līdzīgiem augumiem un līdzīgu kopšanu. Virs rožu grupu izvēlnēm ir lodziņi kārtošanai pēc nosaukuma un kārtošanai pēc krāsas. Jāņem vērā, ka rožu ziedu pasakaini daudzveidīgos toņus nav iespējams definēt ar vienu krāsu, tāpēc vēlams pameklēt pēc kārtas ar vairākiem piedāvātajiem atslēgvārdiem un krāsu toņiem.